Vikings 5.Sezon başladı!

Merhabalar

Uzun bir aradan sonra kişisel blog’umda paylaşım yapmak istedim. Çok vaktim olmadığından ve başka makaleler üzerinde yoğunlaştığımdan dolayı kendi kişisel blog’um wpseom.com ile ilgilenemiyorum. Ancak ara arada olsa güzel şeylerden veya kötü haberlerden bahsetmekte ve ilgili konuda ilgisi olan arkadaşlara direk, Haticeden ziyade netice ulaştırmak için yazılar yazmalıyım die düşündüm ve bugünde sizler için ve öncelikle kendi fanatiğide olduğum Vikings dizisi için spoiler niteliği taşıyacak biraz hayal perest,e birazda Kaynak belirterek bilgi vermek istiyorum.

Bilindiği gibi Vikings dizisi 2013 Senesinde yayın hayatına başlamıştı.Dizinin 1-2 ve 3. Sezonlarında Asıl karakterimiz olan Ragnar lothbrok (Travis Fimmel) ‘un İngiltere ve çevre Ülkelere yaptığı akılcı Baskın ve Fetihlerini, Viking ruhunu ve Yaşantısını görmüştük. Büyük Spoiler’den kaçınarak yazıma devam ediyorum.

Gelelim Bu sezonlar neticesinde 4.Sezon ile bizlere Ragnar lothbrok’un oğulllarının taht kavgaları ve birbirinden ayrı tarzlarının konusu güzelce işlenmişti. Ve Dizi sezon finali yapmıştı.

30 Kasım 2017 İtibari ilede Dizi uzun bir aradan sonra 5.Sezon ile bizlere merhaba dedi.

Bu sezon bizleri uzun soluklu taht kavgaları ve yine kanla dolu ölümler bekliyeceğini görmemek aptallık olur die düşünüyorum. Sonuçta Kansız geçen tek bölüm dahi olmuyor 🙂

Bir diğer yandan artık İngiltere Baskınlarından ziyade, Daha çok Doğuya olan baskın ve gezilerden bahsedilecek bunuda göre biliyoruz. (Floki) Ragnar lothbrok’un arkadaşı ve Üstün Gemicimiz ise bu işlerden hepten uzaklaşıp kendine yeni bir TANRI arayışına giriyor. Dizinin kısa bir zaman önce paylaşılan bazı bölüm resimlerinden göre biliyoruzki Arabistan’da geçecek baya bir sahne olacak gibi. Floki Müslüman olacakmı? Taht kaygaları diziyi GOT ( Game of Thrones ) gibimi yapacak bunlar şimdilik muamma. Lafı fazla uzatmak istemiyorum. Dediğim gibi Spoiler vermekten daha doğrusu Büyük Spoiler vermekten kaçındım. Diziyi ilkkez duyan ve merak edenler için Şunu söyleye bilirimki. İşte o yıllardır Aradığınız dizi bu! 

Şimdilik HoşçaKalın 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir