Mükemmel Seo hizmeti

Semalt ile sitenizi uçurun

Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlere kendiminde son 2 yıldır kullandığım ve çalışmalarımda yer verdiğim bir siteden bahsedicem.

Profesyonel seo hizmeti sunan alanında gerçekten başarılı bir şirket SEMALT ‘dan bahsedicem. Öncelikle sistem nedir? nasıl çalışır?

Site öncelikle Üyelik sistemine dayanmaktadır. Siteye girip 2 dk vakit ayırıp yönergeleri dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum. Site sizden Seo çalışması yapacağınız sitenizin bilgilerini istiyecek.

Ardından Sonraki Butonuna tıklayıp devam ediyoruz.

Bu kısım önemli! Site size varolan Site meta etiketlerinizden bir yelpaze hazırlıyor. bunlar en çok arananlar ve onların türevleri olarak karşımıza çıkıyor ve bunlar seçili olarak geliyor ekrana sizlere burda ufak bir ipucu vermek istiyorum. Ne kadar az meta etiket okadar çok hit demekktir. Google birden fazla etiketi sevmez burda biraz mantıklı olan tag ları seçip  meta tag’nızı 20-25 adetin altında tutmaya gayret gösterin.

Ardından SONRAKİ diyip son işleme geçiyoruz burda size otomatik Google Türkiye tarayıcı hizmeti uzantısını seçili getirecek sistem, Dilerseniz bundada değişiklik yapa bilir. Avrupa ve Amerika uzantılarınıda seçe bilirsiniz. ama Sitemiz Türkiye lokasyon olacağı için bunu tavsiye etmiyorum, Çünki Sıralamamızı bir hayli düşürecektir!

EVET Tüm ayarları uygulayıp sitemizi oluşturduk. Sıra geldi sitemizi ayda 3.5TL ye seo hizmeti aldırmaya.

Ekranın sol üst köşesince ” 1 AutoSEO projesini başlat “butonuna tıklamak ve Ödeme işlemince bulunmak, Burda dikkat etmeniz gereken husus hizmet aylık olarak gösterip Yıllık ücret kesebilir siz ödeme ekranından bu kısmı Yıl değilde ay olarak işaretliyeceksiniz ve ödeme gününden itibaren 30 iş günü boyunca Siteniz Seo hizmeti alacak!

Evet bugün sizlere PROFESYONEL SEO Hizmeti sunan SEMALT Sitesinden bahsettim aklınıza takılan soru ve görüşlerinizi yorum ile paylaşa bilirsiniz.

Site link: SEMALT ÜYE OL

 

3 yorum

 1. mevlüt Yanıtla

  Hocam bahsettiğiniz siteyi incledim ve denemekte fayda görüyorum. 4 TL seo için bence hiç bir şey. daha doğrusu seodan ziyade sanırım sistem siteyi 4 tl karşıığında 1 ay boyunca belirtilen kelimelerde sıralamaya sokuyor.

  • WpSeom Admin YazarYanıtla

   Semalt, profesyonel SEO ve pazarlama servisidir.
   SEO mühendisleri, ziyaretçilerin katılımını ve çevrimiçi satışları artırarak tam olarak web sitesi optimizasyonunu gerçekleştirerek Google TOP’a tanıtmaktadır. Bu karlı yatırım etkileyici sonuçlar verecektir. Türkçe çevirisi. Ben yazmakla bitiremem sen resmi siteyi çevirip biraz inceleyerek kavraya bilirsin. Reklamın iyisi kötüsü olmaz! 2 yıl kullandığım olmazsa olmazlarımdan birisidir tavsiye ederim 1 aylık deneme şansın var 4 tl gibi bir ücrete sana analizde ücretsiz gönderilecek.

 2. mesut Yanıtla

  Usta çok teşekkürler işe yaradı VALLAHİ 🙂 Allah razı olsun senden
  2.ay da 99 Dolarmı vericez şimdi orasını anlamadım ama sağol site bazı kelimelerde uçuşa geçti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir