Fardipli Sinha – Mehmet ali bulut

fardipli-sinha-2

Merhabalar

Uzun aradan sonra inceleme bölümünde sizler için bir makale-tanıtım yazmak istedim.

Öncelikte Günümüz Türkiyesinde malumunuz Kitap ve Roman okur sayısı çok düşük rakamlarda seyretmekte. Bu biraz Kültür birazda sosyal sorumluluklarla alakalı bir konu fakat her insan hayatında Belli başlı bir kaç tanede olsa ünlü yazarların kitaplarını okumuştur die düşünüyorum. Biraz sitemden sonra konuyu daha fazla uzatıp sizleri daha fazla meşgul etmek istemiyorum.

  • Bu hafta biraz raslantıda olmuş olsa Kıymetli YazarMehmet Ali Bulut” Beyfendinin bir kaç romanına ras geldim.  Bir kaç araştırma yaptıktan sonra bu kitapları mutlaka almam gerek dedim ve siparişi verdim. 2-3 gün içerisindede elime geçti. Hemen Romanların kısa bir kabasını aldım ve hepside güzel,derin,sürükleyici olsada Bir Roman vardıki beni benden aldı desem yeridir. Her insanın hayatında belli başlı Roman ve Kitaplar olduğunu söylemiştimya? İşte Benimde Zihnimde,Ruhumda ve Kitaplığımda baş köşeyi alan Kitap Fardipli Sinha oldu!

Siz değerli Arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum. Mutlaka ama Mutlaka Alın ve Okuyun! Diyerek konuyu bitirelim Efenim.

 

fardipli-sinha-2

SinHa’yı elinize aldığınız andan itibaren içine düşebileceğiniz girdabın kenarında olduğunuzu hatırlatmak istiyoruz. Bu girdap özellikle dünyaya belli açıdan bakanlar ve şekillendirilmiş inanç sahipleri için yıkıcı sonuçlar doğurabilir. Etki alanına alacağı koşullu inancı aklın akıntılarda sağa sola savurduktan sonra sahibinin ruh derinliklerine fırlatacak olan girdap, koşullanmamış inançlar için aklın labirentlerinde eğlenceli bir gezi olacaktır.

Bu kitapda her okur kendi ruh hallerinden birini ya da birkaçını bulabilecektir. Hangi sayfada, hangi satırlarda, hangi yaşam kırıntısının içinde kendinizden bir parça bulacağınız, dünyaya nereden, hangi açıyla baktığınızla doğru orantılıdır. Görecelik içeren savlarıyla SinHa; pek çok okurun elinde kendi yüzünü maskesini net görebileceği bir ayna olarak da algılanabilir…

 

Yazarın Romanını BURADAN tıklayıp inceleye bilir, Satın alabilirsiniz.

mehmet-ali-bulut-kitaplari

Mehmet Ali Bulut’un Roman türünde yazılmış Fardihli Sinha, Derviş ile Sinha adında iki romanı ve aynı serinin devamı olarak Zu Nima ve Fardipli Sinha 2 ve Fardipli Sinha 3 tamlanma aşamasındadır. 

4 yorum

  1. Ömer66 Yanıtla

    Konusu farklı geldi fakat sürükleyici bir romanmış. Yorumlar çok met etti. En kısa zamanda alicam abi 👍

  2. Buse Yanıtla

    İnternete gezerken buldum guzel siteymiş apple la ilgili olan yazı bence doğru değil ama ilginç

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir